Продукція | ОРПЕТ
Укр  |  Рус

тел.032-2444493
тел/факс : 032-2550997
orpet@ukr.net
ТзОВ «ОРПЕТ» ЛТД , 79007,
м.Львів, вул.Костюшка, 16/15


Продукція

Нами розроблено і серійно випускається такі вироби :

    1.Гнучкий мультиплексор ІКМ4Х30.
В стандартному варіанті ІКМ4Х30 виконує функцію  Cross-Connect  для чотирьох зовнішних, та восьми внутрішніх трактів (мультиплексування до 240 каналів).
В останній модифікації ІКМ4Х30  інтегровані функції малої АТС ємністю до 240 номерів.
Мережа малих АТС об’єднаних між собою віртуальними(цифровими) ЗЛ дозволяє створення розподіленої АТС з єдиною нумерацією.
ІКМ4Х30 комплектується цифровим пультом диспетчера і забезпечує побудову системи диспетчерського технологічного зв’язку без обмеження кількості учасників.
Гнучкий мультиплексор ІКМ4Х30 в комплекті з цифровим пультом диспетчера може замінювати застарілі пульти КАСС-22, КАСС-53 (ОТЗ залізниці) повторюючи всі їх функціональні можливості та доповнювати новими функціями.
Обладнання ІКМ4Х30 сертифіковано в системі сертифікації УкрСЕПРО.
Гарантійний   термін – 18 місяців від часу введення в експлуатацію.
На основі  ІКМ 4Х30 в комплекті з цифровим пультом диспетчера будується система оперативно-технологічного зв’язку та  система диспетчерського зв’язку .

   2. Цифровий пульт диспетчера.
Цифровий пульт диспетчера призначений для організації диспетчерського та оперативно-технологічного зв’язку    на відомчих мережах (нафтопроводи, газопроводи, залізниця) , а також може використовуватись як директорський пульт.
Пульт працює в комплексі з гнучким мультиплексором ІКМ4Х30 і під’єднується двопарним кабелем до цифрового стику 2B+D. Пульт має два В канали (64кбіт/сек) і один сигнальний D канал (16 кбіт/сек) по котрому передаються всі сигнали взаємодії пульт-мультиплексор. Протокол взаємодії власної розробки .

   3.Педаль (входить в комплект цифрового пульта як опція).
Педаль призначена для забезпеченя роботи оперативного чергового в дуплексному режимі. При натисканні вона вмикає коло живлення мікрофона.

   4.Мікрофонна приставка (входить в комплект цифрового пульта як опція).
Мікрофонна приставка складається с висоякісного динамічного мікрофона та підставки, в котрій розміщений малошумний мікрофонний підсилювач, що забезпечує винос мікрофона до 50 м.

   5.Лінійний узгоджуючий пристрій ЛУП 600/600 ПЛЗ.
Лінійно-узгоджуючий пристрій ЛУП600/600 ПЛЗ призначений для вводу фізичних ліній ОТЗ, їх узгоджену роботу та захист станційних пристроїв від грозових розрядів і шкідливих впливів лінійних наведених напруг на дільницях електрифікованих змінним струмом.

 6.Каркас ЛУП
Каркас ЛУП забезпечує механічне кріплення 9
пристроїв ЛУП600/600ПЛЗ та кріпиться до стандартної 19“ стійки. Має відповідні хомути для підводу лінійних кабелів, кросіровок.

    7.DC-DC конвертор PM30-48T51212.
Модуль живлення PM30-48T51212 призначений  для використання в галузі телекомунікацій, зокрема  в блоках живлення АТС типу «Квант-Е».
Цей модуль є технічним та конструктивним аналогом модуля CW025 Lucent Technologies

   8.Пристрій вводу живлення ПВЖ 01-10
Призначений для підводу вторинного живлення (батарейне живлення 48 В, 60 В).
Має в своєму складі  10 автоматів для подачі живлення , три шини для підключення плюс батареї, мінус батареї та корпусу. На передній панелі розміщений індикатор наявності вхідної напруги (зелений світлодіод). ПВЖ 01-10 кріпиться до стандартної 19“ стійки.

   9.Кросовий кронштейн.
Призначений для установки 12 плінтів Krone Plus, та має відповідну арматуру для фіксації кабеля. Кросовий кронштейн кріпиться до стандартної  19“ стійки.


Warning: is_file() [function.is-file]: open_basedir restriction in effect. File(/home/wbk/orpet.com.ua/www/..) is not within the allowed path(s): (/home/wbk/orpet.com.ua/www:/home/wbk/.system/tmp:/usr/local/pear) in /home/wbk/orpet.com.ua/www/phap.php on line 8